ללמוד על האימפריות הגדולות בהיסטוריה במסגרת תואר בבר-אילן

למתעניינים ולמתעניינות: ללמוד על האימפריות הגדולות בהיסטוריה כחלק מתואר בבר-אילן

אם לימודים על אודות האימפריות הגדולות בהיסטוריה ששלטו בעולם בתקופות שונות מעניינים אתכם או אתכן, הגעתם לעמוד הנכון. במחלקה להיסטוריה כללית באוניברסיטת בר-אילן ניתן ללמוד בין השאר, גם על האימפריות הגדולות בהיסטוריה במסגרת לימודי תואר בהיסטוריה.

מדוע חשוב ללמוד על האימפריות הגדולות בהיסטוריה?

לאימפריות הגדולות בהיסטוריה תפקיד נכבד בעיצובו של העולם בעבר, בהווה, ובמידה רבה גם של עולם המחר. האופן שבו אנו מתייחסים לקונפליקטים בינלאומיים, מדיניות ושלטון ולערכים בכלל, נשען לא מעט על התנהלותו של העולם בתקופות שונות תחת שלטון כזה או אחר. תפקידה של ההיסטוריה בעיצוב חיי האנושות הוא מרכזי, וכאן גם טמונה חשיבותה.

לימודי היסטוריה וחקר ההיסטוריה חשובים לעתיד האנושות. גם בעידן בו אנו חיים, אנו ממשיכים להתעמק למשל במהלכים המדיניים והצבאיים של האימפריות הגדולות בהיסטוריה, אשר הטביעו את חותמן בתקופות ובאזורים שונים בעולם. ההשלכות של התנהלות האימפריות הגדולות בהיסטוריה מורגשות עד ימינו אנו, גם אם חלפו שנים רבות מאז שהיו פעילות.

המחלקה מציעה מגוון של קורסים העוסקים באימפריות הגדולות בעולם כחלק מתוכניות הלימוד של המסלולים השונים, בינהם: 

* אימפריות מתחרות

* אימפריות ושילטון אימפריאלי

* בריטניה הגדולה

* אפריקה: קולוניאליזם ודה קולוניאליזם

ועוד.

מתעניינים ומתעניינות בהיסטוריה? רוצים ללמוד בין השאר על האימפריות הגדולות בהיסטוריה? הנכם מוזמנים ומוזמנות לפנות אלינו לפרטים נוספים על אודות מסלולי הלימוד השונים לתארים במחלקה להיסטוריה כללית דרך עמוד צור קשר או בטלפון 03-5318390

מידע על התארים הנלמדים במחלקה: תואר ראשון בהיסטוריהתואר שני בהיסטוריהדוקטורט בהיסטוריה, תואר משולב משפטים והיסטוריה