ד"ר אביטל הכט
![](/sites/history/files/styles/segel_picture/public/images/alumni/%D7%90%D7%91%D7%99%D7%98%D7%9C%20%D7%94%D7%9B%D7%98.jpg?itok=0ikftFQ5)
שנת סיום התואר
2016
מקום עבודה
המכללה האקדמית גורדון לחינוך והוראה בחיפה
תפקיד
מרצה, חוקרת, ראש המרכז לזיכרון השואה
למדתי תואר ראשון, שני ודוקטורט במחלקה. סיימתי דוקטורט ב-2016 ומאז אני עובדת במכללה האקדמית גורדון לחינוך והוראה בחיפה. תפקידיי במכללה: מרצה, חוקרת, ראש המרכז לזיכרון השואה, תובעת ברשות המשמעת המכללתית, מנחה סמינריון בתואר ראשון ובתואר השני בחוג לתרבות ישראל ומורשתו וכן בחוג לניהול. בנוסף, אני דירקטורית בחברה למתנ"סים.
תאריך עדכון אחרון : 16/05/2023